امضای تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۲/۲۹در محل سالن فجر ساختمان اداری - پژوهشی شهید بروجردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد با حضور مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی جناب آقای دکتر محمد سلیم عباسی و ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد جناب آقای دکتر کرد تفاهم نامه ی همکاری مشترک با هدف  توانمند سازی و تربیت نیروی انسانی و مهارت آموزی دانشجویان و دانش آموختگان منقعد گردید در این مراسم ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد با بیان اینکه در جامعه امروزی نداشتن مهارت از علل اصلی بیکاری در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی به شمار می رود لذا توجه و اهمیت به مسئله ی مهارت آموزی و اشتغال پایدار جوانان از ضروریات دانشگاه به شمار می رود . امید است در سالهای نه چندان دور دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد به همراه سایر دانشگاه‌های کشور به دانشگاه کارآفرین تبدیل شود.
در ادامه مراسم مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان با اشاره به اینکه چالش بیکاری جوانان نداشتن امنیت شغلی لزوم توجه به آموزش های بازار محور بررسی برنامه‌های آموزش عملی قرار گیرد ، بر آموزش مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری بر مبنای استانداردهای جهانی تاکید کرد.
با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد وفاتحه خوانی و همچنین بازدید از آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه مراسم به پایان رسید .
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد می‌باشد