امضای تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد و فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مهاباد، تفاهم‌نامه همکاری بین دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در جلسه‌ای با حضور مسئولان در راستای تعامل علمی و پژوهشی بین مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشور با نیروی انتظامی و با هدف بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های پژوهشی امضا شد.

اهداف تفاهم‌نامه همکاری واحد مهاباد و نیروی انتظامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در این جلسه اظهار کرد: هدف از امضای این تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک در همه زمینه‌های علمی و تحقیقاتی بین دفتر تحقیقات پلیس و این دانشگاهی با در نظر گرفتن امکانات طرفین شامل علمی، فنی، تجربه و تخصص در چارچوب مقررات است.

بهمن کُرد ادامه داد: همکاری در انجام و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزاری نشست‌های علمی و پژوهشی، همکاری در زمینه‌های اطلاع‌رسانی اولویت‌های پژوهشی، انتشار خبرنامه‌های علمی و پژوهشی و طراحی و اجرای برنامه‌های پژوهشی، تبادل استادان و کارشناسان، امکان استفاده از کتابخانه، همکاری در انتخاب موضوع پایان‌نامه‌های تحصیلی از مفاد همکاری در این تفاهم‌نامه است.

وی اضافه کرد: ازجمله همکاری‌های دفتر تحقیقات پلیس استان آذربایجان غربی در این تفاهم‌نامه می‌توان همکاری در زمینه طراحی و اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک، انجام تألیفات، ترجمه متون، حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی و ... را نام برد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد عنوان کرد: فراهم‌کردن زمینه مساعد برای دانشجویان ارشد در طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های دانشجویی، اعزام کارشناس به کارگاه‌ها و نشست‌ها به‌منظور سخنرانی، اعلام اولویت‌های پژوهشی مورد نیاز ناجا، تأمین اعتبار مالی لازم برای اجرای طرح‌های پژوهشی پیش‌بینی شده است.

کُرد درباره ظرفیت‌های عظیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برای حل معضلات جامعه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ اجتماعی و فرهنگی از جایگاه بسیار مطلوبی در مقایسه با دیگر دانشگاه‌ها برخوردار است و با داشتن اعضای هیئت علمی و دانشجویان متعهد و توانمند می‌تواند در این زمینه راهگشا باشد.

وی ادامه داد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از سطح سواد بالا و مطلوبی برخوردار هستند و آمار بالای دانشجویان این دانشگاه که در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های دولتی پذیرفته می‌شوند، دلیلی محکم بر این ادعاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد بیان کرد: از همه استادان و دانشجویان دانشگاه که تمایل به همکاری در این زمینه‌ها دارند، دعوت می‌شود تا به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی به آدرس اینترنتی: westaz,jrl.police.ir و یا دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه مراجعه کنند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد می‌باشد