ششمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا)

بدینوسیله از کلیه دانشجویان، اساتید، نخبگان و جامعه فرهیخته شهرستان مهاباد دعوت می شود در ششمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) با موضوع آزاد در تاریخ 29/9/96 در محل دانشگاه پیام نور واحد مهاباد تشریف فرما شوید. حضور ارزشمندتان موجب دلگرمی و امتنان خواهد بود.
در این رویداد به ایده پردازان در یک بازه زمانی ۳ دقیقه ای فرصتی داده می شود تا با بیان ایده خود آن را ازلحاظ عامه پسند بودن برای حضار و قانع کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه اندازی یک کسب وکار بسنجند. علاوه بر آن با ایده های نو دیگران آشنا و شبکه ای از دوستان و متخصصین برای ارتباطات آتی خود ایجاد کنید.
شما در صورتی که ایده پرداز هستید و به ایده خود ایمان دارید، می توانید تا تاریخ ۲۷ آذرماه ثبت نام کرده و ایده خود را جهت ارسال به داوری مطرح نمایید. اگر هنوز ایده مناسبی ندارید می توانید در جمع ما حاضر شده و شنونده ایده های خوب سایر ایده پردازان باشید. در پایان مراسم هم به پنج ایده برتر جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد.
ضمنا قبل از مراسم ایده پردازی که از ساعت ۳ بعد از ظهر شروع خواهد شد، چهار کارگاه آموزشی رایگان در نوبت صبح برگزار خواهد شد. نوپای ناب، اعتبارسنجی بازار، نحوه ارائه موثر به سرمایه گذار و اصول کار تیمی عناوین چهار کارگاه آموزشی هستند که از ساعت ۸:۳۰ تا ۲ بعد از ظهر برگزار خواهند شد.
ثبت نام و اطلاعات بیشتر: wastp.ir
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد می‌باشد