آخرین جزئیات اعلام نتایج کارشناسی ارشد 1400 دانشگاه آزاد اسلامی

آخرین جزئیات اعلام نتایج کارشناسی  ارشد 1400 دانشگاه آزاد اسلامی
نتایج آزمون کارشناسی ارشد 1400 دانشگاه آزاد اسلامی  امروز سه شنبه 27 مهر  توسط سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سامانه www.sanjesh.org   قرار گرفت .
کارنامه کلیه داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند  تا روز شنبه اول آبان از طریق  سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org    منتشرخواهد شد. 
پذیرفته شدگان می توانند از ساعت 10صبح شنبه اول آبان با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir  و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند. پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام  که در سامانه  این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir   قرار گرفته است مراجعه نمایند لازم به توضیح است با توجه به شرایط کرونا جهت حفظ سلامتی، داوطلبان محترم ازمراجعه حضوری به مرکزسنجش،پذیرش وفارغ التحصیلی خودداری نمایند. داوطلبان می توانند جهت ثبت درخواست الکترونیکی به سامانه  ticket.azmoon.iau.ac.ir   مراجعه نمایند و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( کارنامه و......) ، ثبت نمایند.
سامانه فوق جایگزین مکاتبات و مراجعات حضوری برای ثبت درخواستها است.  داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون سراسری و دوره های بدون آزمون  از طریق تلفن گویا 4743_021 و یا  سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرسfaq.azmoon.iau.ac.ir    سوال خود را مطرح نمایند تا کارشناسان راهنمایی و پاسخ دهند و از مراجعه حضوری به مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی اکیداً خودداری نمایند.

✍️روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد می‌باشد