پیام دکتربهمن کرد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد به مناسبت ۱۲ اردیبهشت ( روزمعلم )

 ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استادشهیدمرتضی مطهری و آغازهفته معلم و تقارن آن با ایام لیالیقدر و شهادت حضرت علی (ع) که به حق معلم انسانیت در تاریخ بشریت است، یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.
جایگاه معلم و استاد در باور و ارزش های ملت مسلمان ما، جایگاهی رفیع و ارزشمند است.
بی تردید، تجلیل از معلمان و اساتید، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است و چه بهانه‌ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمان را ارج نهیم و قدردان و سپاسگزار این میراث داران انبیاء الهی و صاحبان  معرفت باشیم.
هرچند متأسفانه شیوع بیماری کرونا مانع از دیدار عزیزان فرهیخته شده است اما امیدوارم هرچه زودتر از این معضل جهانی رهایی یابیم.
نکته قابل تقدیر این است که به رغم شیوع  ویروس شرور کرونا و عدم تشکیل حضوری کلاس های درس، استادان محترم با هماهنگی و جدیت هرچه بیشتر فرایند آموزش و پژوهش را ادامه داده و در این رهگذر به تداوم فعالیت های دانشگاه کمک کرده اند شایسته است از همه عزیزان تشکر و قدردانی شود.
بنابراین اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران محترم در این ماه مبارک به سهم خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن روزاستادومعلم را حضور همه استادان و معلمان فرهیخته دانشگاه آزاداسلامی واحدمهاباد تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

✍ با احترام - دکتر بهمن کرد (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد)

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد می‌باشد